Hakkımızda

2003 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz


14 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi , siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heycanını duyar.Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadrosuyla sahip olan şirketimiz; teknik servis,veri yedekleme,yazılım,ürün kiralama,yapısal kablolama,telefon santral altyapı,anahtar teslim proje,wireless çözümleri,mağaza koruma sistemleri,periyodik bakım,kurumsal sistem,donanım satış,firewall router,web tasarımı işleri yapmaktadır.Kuruluşumuzdan bu yana firmamız değişmiş ve daha profesyonel bir anlayışla hizmet vermek amacıyla M.A.D. Bilgisayar Ticaret Ltd. Şti. olarak yeniden yapılanmıştır. M.A.D. Bilgisayar Ltd. Şti. Müşterilerinin kolay ulaşabildiği ve hızlı çözüm alabileceği bir firma olmayı amaçlamaktadır.. Dürüstlük ve Samimiyet ile vermiş olduğu sözleri yerine getiren ve her zaman Müşteri tarafında bir politika izleyen bir yapı gütmektedir. Piyasada standart bulunan fiyatlar yerine müşteriye özel çözüm ve fiyat sunmayı amaç edinmiştir. Gelişen teknolojiyi takip ederek bu süreçte müşterisini yeni teknoloji konularında bilgilendirmeyi ve avantajlı durumlar hakkında zamanında bilgilendirme yapmayı hedeflemiştir.. Sosyal sorumluluklarında da aktif olmayı amaç edinmiştir. Her zaman açık sözlü ve şeffaf bir yapıda olup sektördeki saygınlığını ve güvenilirliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Çalışanlarına müşterilerine ve ürün dağıtıcılarına karşı her zaman saygılı olmayı gözetmiştir. M.A.D. Bilgisayar LTD. ŞTİ. olarak Türkiye'de şirketlerin teknolojiden yararlandıkça daha başarılı olacaklarına inanıyor, yeni teknolojilere dayalı başarılı iş çözümlerini gerçekleştirmenin bizim için bir görev olduğunu düşünüyoruz. Uygulamada, verimlilik artışı sağlayan bütün çözümlerin Türkiye'de yaygınlaşmasını M.A.D. Bilgisayar olarak şirket iş prensibi ve misyonumuz olarak kabul ediyoruz. Bizler M.A.D. Bilgisayar Ltd. Şti. olarak dünyanın önde gelen yazılımlar, network sistemleri, en ileri ve en gelişmiş BT (Bilgi Teknolojileri)'ni sunmak, uygulamak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. M.A.D. Bilgisayar Ltd. Şti. çözümleri ve hizmetleri uzmanlardan oluşan ağımız ile bu gelişmiş teknolojileri müşterilerimizi kendi iş değerlerine dönüştürüyoruz. M.A.D. Bilgisayar Ltd. Şti. hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır. Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir. M.A.D. Bilgisayar Ltd. Şti. sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.


         Bilgi Güvenliği Politikası


BGYS önem veren firmamız ;
​ İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı M.A.D. BİLGİSAYAR nin bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak,
Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak.
Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,
Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,
Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,
​ Sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
​ Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.
​ Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıkların, BGYS Ekibine rapor etmek ve BGYS Ekibi tarafından soruşturulmasını sağlamak. ​ İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.
​ Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak.
​ Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek.
​ Bilgiye erişebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.