Çözüm Ortakları

MAD Bilgisayar ÇÖZÜM ORTAKLARI?

Hızlı, etkin, kolay teknoloji ve destek

Koç Sistem

koc-sistem
Koç sistem ankara çözüm ortağıyız. Koç grubu şirketlerinin bütün tekink altyapı hizmetlerinde destek ekibi olarak görev yapmaktayız. Dell server, pc, notebook, storage, all in one cihazların yerinde desteğini sağlıyoruz ve çözümler sunuyoruz.

Cyberoam

cyberoam
Yetkili satıcılığını ve bayiliğini yürüttüğümüz cyberoam tek platformda komple güvenlik özellikleri grubunu ; firewall,VPN,antivirüs,antispam,sızma gözlemi ve koruması(IDN),içerik filtreleme yöentimi çözümleri sunmaktayız.

Media Markt

media-markt
Media Markt'ın sattığı ürünlerde ve hizmetlerde sözleşmemiz gereği yerinde hizmet ve servis ekibiyiz.

Fortinet

fortinet
Yetkili satıcılığını ve bayiliğini yürüttüğümüz Fortinet bronze + plus partneriz. Firmaların ve devlet kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştiriken dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, çözümler üretiyor ve sunuyoruz.

Trend Micro

trend-micro
Yetkili satıcısı olduğumuz trend micro, Salgınların önlenmesi odaklı bulut bilgi işlem güvenliği ve internet içeriği güvenlik yazılımı sayesinde güveliğinizi sağlıyor ve sizlere çözüm üretiyoruz.

Asus

asus
Asusun yetkili satıcılığını ve bayiliğini yürütüyoruz. Yüksek kalitede ürün grupları ve sürekli gelişen yenilikçi teknolojileri sizlere çözümler sunuyoruz.

Samsung

samsung
Yenilikçi, güvenilir ürünler ve hizmetler; yetenekli insanlar; işe ve dünya vatandaşlığına sorumlu bir yaklaşım, ortaklar ve müşterilerle işbirliği ile tüm samsung notebook,monitör,yazıcı ve tablet ürünleriyle sizlere çözümler sunuyoruz.

NetGear

netgear
yetkili satıcılığını ve bayiliğini yaptığımız netgear ürünleri işletmelerin network ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Ürün portföyü; switchler, kablosuz network ürünleri, veri depolama sistemleri, network güvenlik ürünleri ve network adaptörleriyle küçük ve orta ölçekli işletmelere çözümler sunmaktayız.

Possify

possify
Yetkili satıclığını ve bayiliğini yaptığımız possify el terminali,pos bilgisayar ve adisyon yazıcısı ürünleriyle konuk ağırlama ve parakendecilik sektörüne yönelik çözümler üretiyor ve sunuyoruz.

DrayTek

draytek
Yetkili satıcılığını ve bayiliğini yaptğımız draytek modem,router,accesspoint Yüksek Hızlı bağlantısı sağlayan yeni nesil entegre erişim cihazlarıyla sizlere çözümler üretiyoruz.

Xerox

xerox
Döküman yönetimi, dijital baskı ekipmanları, yüksek kaliteli yazıcı ve yazıcı yazılımları konularında uzman, lider markayla küçük ve orta segmen yazıcılar ile sizlere çözümler sunuyoruz.

Qnap

qnap
Yetkili satıcısı olduğumuz QNAP Bir NAS ürünü olup, kullanımı kolay, üstün performanslı, geniş depolama alanına sahip, güvenilir ağa bağlı veri depolama birimi ile küçük ve orta ölçekli işletmelerde müşteri yerinde nas kurulum ve entegrasyonu yapıyoruz ve çözümler üretiyoruz.

Synology

synology
Yetkili satıcılığını ve bayiliğini yürüttüğümüz synology NAS sistemi ile verileriniz yedekleyip güvenliğiniz sağlayarak küçük ve orta boy ölçekli işletmeler için müşteri yerinde nas kurulumu ve entegrasyonu yapıp çözümler sunuyoruz.

Digitus

digitus
Yetkili satıcılığını ve bayiliğini yaptığımız digitus yüksek kaliteli ve aynı zamanda çevreye dost ürünleriyle sizlere çözümler üretmekteyiz.

Aten

aten
Yetkili satıcılığını ve bayiliğini yürüttüğümüz aten paylaşımlı bağlantı ve yönetiminde uzmanlaşmış olup uyguladığı yenilikçi profesyonel ses/video çözümleriyle küçük ve orta ölçekli işletmelerde çözümler sunuyoruz.

Mad Bilgisayar

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 147/B
Balgat / 06520 ANKARA, TÜRKiYE